23.04.2024

Тернополяни здобули медалі на Кубку світу з Таеквон-До

Ваша реклама

Знай наших. У місті Копер (Республіка Словенія) пройшов VIII Кубок світу з Таеквон-До. За медалі змагались 1300 спортсменів з 52 країн світу. Національна збірна України з Таеквон-До надзвичайно успішно виступила на цьому турнірі. Вибороли медалі і тернополяни.

Українська команда, яку представляло понад сто спортсменів, зайняла перше місце серед 123 команд-учасниць та посіла друге загальнокомандне місце серед 52 країн. У складі нашої збірної змагались тернопільські спортсмени Олександр Катернюк та Едуард Катернюк.

Серед учасників вікової групи 18-35 років, ІІ дан, Олександр Катернюк завоював третє місце у розділі туль. Зауважимо, що в тулях оцінюються три параметри: техніка, сила та ритм.

У цій же віковій групі у ваговій категорії до 63 кг, 4-1 куп, Едуард Катернюк посів друге місце у спецтехніці та став бронзовим призером у спарингу.

Спортсмени представляють обласний осередок Всеукраїнського Союзу Таеквон-До України.