29.05.2024

Сучасне обладнання передали представники Консультативної місії Європейського Союзу правоохоронцям Тернопільщини

Ваша реклама

Відеостіну для підключення камер відеоспостереження, сервер, широкоформатний принтер, шредер, обладнання для проведення відеоконференцій та акустику. Все це в рамках програми “Операційна підтримка у наданні стратегічних консультацій щодо реформування сектору цивільної безпеки України (2019-2021 рр) передали Головному управлінню Нацполіції в Тернопільській області представники Консультативної місії Європейського Союзу (КМЄС).

Ознайомитися з роботою поліції і подивитися, як працює нове обладнання, до Тернополя 25 травня приїжджав старший радник прокуратури (Фінляндія) КМЄС з реформування сектору цивільної безпеки України (EUAM) Теійо Лехікоінен та старший радник з питань загальної правоохоронної діяльності КМЄС в Україні Юрій Гладун.

На зустрічі начальник Головного управління Нацполіції Тернопільщини Олександр Богомол зауважив, що вся отримана техніка використовуватиметься в ситуаційному центрі обласної поліції. Сьогодні система працює в тестовому режимі. Її встановлення суттєво покращило роботу правоохоронців.

 Джерело | Т1 Новини

Мітки: ,