19.07.2024

Спортивна руханка і смачні подарунки: у Тернополі діти відзначають День Європи

Ваша реклама

Олександр — учасник спортивно-розважального заходу “#миEUКРАЇНА”. Він — один із тих, хто спробував себе у дзюдо. Такий майстер-клас організували просто неба на бульварі Дмитра Вишневецького в Тернополі.

Під час показових виступів професійних спортсменів, побачивши видовищні прийоми, діти і собі взялися пробувати їх повторити. Діти також взяли участь в інших руханках. Зокрема, грали баскетбол, долали смугу перешкод, бігли естафету. Все для того, аби малеча провела час із користю, кажуть організатори.

“Попередньо спільно з Тернопільською міською радою ми організовували заходи в ресторані “Оскар”. Це були вистави, аніматори. Цього разу ми вирішили змінити формат і спортивній формі провести захід для дітей тому що красива погода, тепло і варто дітям більше часу проводити на свіжому повітрі”, — пояснює голова благодійної організації “Платформа Єдності” Тарас Серетний.

Така руханка стала першою, яку організували з нагоди святкування Дня Європи у Тернополі. Загалом планують провести три таких свята, але просять усіх охочих попередньо зареєструватися. Це можна зробити на сторінці Тернопільського міського центру фізичного здоров’я населення.

“Ми запланували руханки, веселі розваги, творчий клас. Ми будемо малювати стіну подяки країнам Європи, кожна дитина може приєднатися, залишити свій слід і подякувати країнам, які дійсно підтримують нас зараз”, — зазначає директорка Тернопільського міського центру фізичного здоров’я населення Вікторія Безгубенко-Гнатишин.

Після проходження кожної локації – дзюдо, баскетбол, естафети, і залишивши послання країнам Європи на плакаті, діткам ставили печатки у спеціальний талончик, який вони згодом обмінювали на солодкі подарунки від партнерів заходу.

“Нас сьогодні попросили долучитись волонтерський центр “Платформа єдності” до дитячої руханки і ми від себе даємо безкоштовно піцу, напої, морозиво, все, що діткам буде потрібно”, — підкреслює підприємець, власник кав’ярні “Coffee” Володимир Грицишин.

“Діти дуже привикли до гаджетів, дуже важливо відлучати їх від комп’ютерів і долучати до спорту, змагань, секцій”, — заявляє підприємець, учасник благодійної організації “Платформа Єдності” Павло Коломієць.

Організатори додають, якщо дітям сподобаються спортивні локації, які для них організували цього разу, наступного – додадуть іще більше цікавих розваг.Джерело | Т1 Новини

Мітки: , , , ,