29.09.2022

Спортсмен-лижник з Тернополя долучився до оборони України

Креатор буд

Фото: Західне територіальне управління Національної гвардії України

Спортсмен долучився до захисту Батьківщини. Дмитро родом з Тернопільщини. У свої 23 роки хлопець вже здобув титул чемпіона України з лижного двоборства. Наприкінці 2021 року він підписав контракт і вступив до спортивного клубу Національної гвардії.

Про це інформує Західне територіальне управління Національної гвардії України.

«Я займаюсь лижними перегонами та стрибками на лижах з трампліна з 9-річного віку і вже 14 років тренуюся та представляю Україну на міжнародних змаганнях. Минулого року прийняв рішення представляти Нацгвардію на змаганнях і підписав контракт. Вже пів року я – військовослужбовець, – розповідає нацгвардієць Дмитро, – В лютому я ще встиг взяти участь в Олімпіаді в Пекіні. 23 числа повернувся з чемпіонату України, який проводився у Ворохті, а о 5 годині ранку 24 лютого друзі розбудили мене звісткою про те, що розпочалась війна».

25 лютого, як розповідає Дмитро, він мав їхати на спортивний збір у Фінляндію на кубок світу, але змагання відбулися вже без нього.

«25 лютого я вже знаходився у військовій частині і досі проходжу службу в підрозділі. Наскільки можливо підтримую тренування і сподіваюсь на швидку перемогу України, аби ще здійснити свої спортивні плани, – каже Дмитро, – у нас було заплановано багато змагань, які проводитимуться у Фінляндії, Німеччині та Канаді. Я довго готувався до них і міг показати результат. Але зараз у нас усіх спільні плани – перемогти!»

Дмитро вірить, що Україна здобуде перемогу над агресором найближчим часом. Заради служби й захисту Батьківщини він жертвує тренуваннями сьогодні, але сподівається, що на наступних Олімпійських іграх достойно представить сильну й незалежну Україну.Джерело | Т1 Новини

Мітки: , , ,