31.03.2023

Понад 5 км дороги капітально відремонтують у Підволочиську

Ваша реклама

Роботи стартували. Дорогу Т-20-10 у Підволочиську капітально відремонтують. У селищі повністю відновлять більше 5 кілометрів покриття до перетину з трасою М-30 Стрий – Ізварине. В межах цього ремонту оновлять комунікації під дорогою, облаштують нову основу покриття,  розширять проїжджу частину до 8 метрів. Також дорожники монтують та бетонують водостічні колектори.

“Капітальний ремонт – це заміна повністю дорожнього одягу, як і основи самої дороги. В декількох місцях глибина сягає понад 1 метр. Повністю проводять облаштування нового конструктиву. Це є основа дорожнього одягу, облаштування двох шарів асфальтобетону”, — пояснив начальник Служби автомобільних доріг в Тернопільській області Микола Довгошия.

Опісля масштабного оновлення шляху встановлять огородження та тротуари, зроблять освітлення. Об’єкт є перехідним. А це означає, що до кінця 2021-го оновлять 2 кілометри дороги, решту відремонтують вже наступного року.

“Завдяки президентській програмі “Велике будівництво” в Тернопільській області ми відремонтували тільки цього року 275 км доріг. Зокрема і Підволочиська громада отримала капітальний ремонт”, — зазначив народний депутат України Ігор Василів.

Додамо, роботи на дорозі Т-20-10 у Підволочиську розпочали у жовтні 2021 року на замовлення Служби автомобільних доріг. Фахівці зазначають, пріоритетом у роботі є якість, тож на об’єкті здійснюють незалежний технагляд. Роботи проводять лише за сприятливих погодних умов.Джерело | Т1 Новини

Мітки: , , , ,