29.05.2024

Поліатлон серед поліцейських: змагались 27 спортсменів і 7 команд

Ваша реклама

Збірна команда Головного управління Нацполіції області виборола першість у змаганнях з поліатлону. Про це повідомляють у поліції Тернопільщини.

Фінальні змагання чемпіонату обласної організації фізкультурно-спортивного товариства «Динамо» України з поліатлону за програмою комплексних змагань «Динаміада-2021» днями відбулися в Тернополі. Участь у спортивних баталіях взяли 27 спортсменів з 7 команд динамівських колективів фізичної культури.

Чемпіонат проводився за програмою чотириборства. Це біг на короткі та довгі дистанції, плавання та стрільбаи з пневматичного пістолета. Спортсмени боролися за звання кращих як в командному заліку, так і в особистому в чотирьох вікових категоріях.

У результаті – перемогу здобула команда Головного управління Нацполіції області. Друге місце посіла збірна Головного управління Державної служби України з надзвичайних ситуацій у Тернопільській області. На третій сходинці – колектив Управління поліції охорони.

Переможців та призерів змагань нагородив голова Тернопільської облорганізації «Динамо», начальник ГУНП в Тернопільській області Олександр Богомол.Джерело | Т1 Новини

Мітки: ,