31.03.2023

Погода на Великодні свята: чи будуть дощі в Тернополі?

Креатор буд

Майже щодня короткочасні дощі. Такої погоди слід очікувати жителям Тернополя та області на Великодні свята. Про це попереджають у Тернопільському обласному гідрометцентрі.

2 травня Тернопільщина перебувати під впливом південно атмосферних фронтів, а це спричинить короткочасні грозові дощі.
Як зазначив синоптик Тернопільського обласного гідрометеорологічного центру Володимир Церик територія області перебуватиме під впливом активного циклону, що утвориться над східною Європою і переміщуватимесь Через Польщу на Прибалтику. Спостерігатиметься посилення вітру до 14 м/с що буде поривчастим, температура повітря вночі буде 6-11 градусів тепла, вдень 15-20.

За словами синоптиків, найближчі дні Тернопільщина буде перебувати в теплій повітряній масі, проте Великодні свята не пройдуть без помірних опадів. На інші святкові дні температурні показники вночі будуть сягати від 5 до 11 градусів, вдень від 12 до 21. Синоптики додають, що 28 квітня ніч була найхолоднішою за останні 76 років.

Холодний квітень вирішив все ж завершитися теплою амосферою, проте до кінця травня не варто очікувати стійкого тепла, особливо вночі.Джерело | Т1 Новини

Мітки: , ,