24.09.2023

Обов’язкове носіння масок відновили в Тернополі через спалах ковіду

Креатор буд

Фото з мережі Інтернет

Запровадили масковий режим. Обов’язкове носіння масок з 22 вересня відновили в Тернополі через зростання хворих на коронавірус.

Маски просять одягати у місцях масового скупчення людей, транспорті, торгово-розважальних центрах, магазинах, закладах громадського харчування, закладах культури і мистецтв, релігійних установах.

Захисними масками та респіраторами забезпечать водіїв транспорту. Саме в засобах індивідуального захисту кермувальники можуть перевозити пасажирів. Слід відзначити, що громадський транспорт також дезінфікуватимуть.

Працівники шкіл зможуть самостійно приймати рішення щодо запровадження маскового режиму для дітей віком від 12 років та працівників закладу, беручи до уваги стан захворюваності.

Під час Богослужінь у храмах людям слід дотримуватись маскового режиму та інших санітарно-протиепідемічних вимог, згідно з вимогами чинного законодавства. При здійсненні релігійних обрядів використовувати одноразовий посуд або використовувати засоби для дезінфекції Літургійного посуду.Джерело | Т1 Новини

Мітки: , , , ,