16.08.2022

«Не було часу заховатися», — кажуть очевидці про вибухи у Чорткові

Креатор буд

Наслідки русского миру ліквідовують у Чорткові. Ввечері 11 червня чи не в усіх куточках міста люди почули вибухи. В одному з мікрорайонів Чорткова вдарили 4 ракети.

Житель В’ячеслав пригадує, що спочатку люди почули свист, потім загуділо, все почало трястися. В його оселі повідкривалися всі шафи.

Сигнал тривоги люди почули після 21.00. Кажуть, буквально за лічені хвилини після сирени — прогриміло. І часу заховатися фактично не було.

Наслідки вибухів прибирають в магазині. Власник крамниці каже, ударною хвилею вибило усі дерев’яні кріплення всередині. Вікна дивом вціліли. А от посуд – побився. Наподалік магазину впав уламок ракети

Утім найбільше постраждали житлові будинки, біля яких ракети впали впритул. Зараз територію досліджують військові та рятувальники. А вночі з квартир евакуйовували мешканців. Дехто – потребував госпіталізації.

Медики розповідають, до такої тривожної ночі 100% бути не могли готові. Втім усім надавали допомогу, декого відправляли додому. З пацієнтами у лікарні журналісти поспілкувалися, але на камеру вони коментувати відмовилися – ясна річ, шок. Подробиці — у сюжеті.Джерело | Т1 Новини

Мітки: , , , ,