23.07.2024

На варті незалежності: у Тернополі нагородили найкращих представників Збройних сил України

Ваша реклама

Поважний ювілей – 30 років виповнилося Збройним силам України сьогодні, 6-го грудня. У Тернополі цю дату святкували гучно та урочисто. Привітали близько двохсот військових, волонтерів, капеланів, медиків та усіх людей, які підтримують воїнів на сході України. Урочистості розпочалися з внесення Державного прапору та спільної молитв.

Як відзначив учасник урочистостей військовий капелан УГКЦ отець Микола Квич, після 2014 року люди відчули і зрозуміли, як це бути українським народом.

Звісно, свято важливе не тільки для військових, але і для кожного громадянина зокрема. Адже саме бійці російсько-української війни бережуть кордони і наша армія не пускає ворога за лінію фронту.

“Українське воїнство тисячу разів взірцево демонструвало як потрібно воювати. Разом ми покараємо агресора за його підлість і зухвалість”, — заявив військовий комісар Тернопільського обласного ТЦК СП, полковник Ігор Гусєв.

У залі обласної філармонії найкращих представників Збройних сил України, а також волонтерів нагороджували грамотами, медалями та подарунками. Усе за їхню відданість державі та сумлінну працю.

Подякував військовим, які впродовж восьми років захищають наші кордони, голова Тернопільської обласної держадміністрації Володимир Труш.

Слова подяки пролунали і від голови Тернопільської обласної ради Михайла Головка.

“Схиляємо голови перед героями. Дякуємо захисникам, родинам які втратили годувальників.  Хтось залишився без батька, хтось — без сина заради того, щоб ми з вами мали українську державу”, — заявив Михайло Головко.

Для Тернополя це свято має власне значення, адже серед наших містян багато людей, які не сумніваючись пішли добровольцями на схід України і продовжують захищати нашу державу до сьогодні.

“Ми пишаємся тим, що сьогодні ЗСУ вважають однією із найбільш потужних, досконалих, кращих армій світу”, — підкреслив міський голова Сергій Надал.

Серед тих, хто отримав подяку за активну громадську діяльність – Марія Гурняк, мати героя України Віктора Гурняка. Жінка каже, тридцять років Збройним силам України – дуже поважна дата, адже це свідчить про те, що наша держава гідно вистоює усі випробовування.

До слова, після урочистого нагородження військових та волонтерів завершили дійство святковим концертом.Джерело | Т1 Новини

Мітки: , , , ,