25.05.2024

На Тернопільщині СБУ проведе антитерористичні навчання

Ваша реклама

Планові антитерористичні командно-штабні навчання, які відбуватимуться у кількох локаціях Тернополя та околицях обласного центру планують провести 28 квітня на Тернопільщині. Про це повідомляють на офіційній фейсбук-сторінці УСБУ в Тернопільській області. 

За словами речника СБУ в Тернопільській області Петра Королюка, метою проведення заходів є удосконалення міжвідомчої взаємодії з протидії можливим терористичним і диверсійним загрозам. Тернополян попереджають, що відпрацювання запланованих навчальних завдань передбачає залучення озброєних правоохоронців. Також, під час навчань в окремих районах можливе тимчасове запровадження особливого режиму, зокрема обмеження або заборона руху транспортних засобів і пішоходів, перевірка документів, що посвідчують особу, огляд автомобілів тощо.

Управління СБУ в Тернопільській області просить краян із розумінням поставитися до можливих незручностей та належним чином реагувати на законні вимоги правоохоронців. Усі дії відбуватимуться в межах чинного законодавства з неухильним дотриманням прав і свобод громадян.

Також жителів області просять інформувати правоохоронців за номерами телефону довіри СБУ (0352) 52-90-00 та (067) 352-31-00 у таких випадках:

• прибуття чи перебування підозрілих осіб, які виявляють підвищений інтерес до військових об’єктів, будівель органів державної влади, об’єктів критичної інфраструктури та місць масового перебування людей;
• появи підозрілих транспортних засобів чи безпілотних літальних апаратів поблизу важливих об’єктів;
• виявлення підозрілих предметів чи засобів ураження;
• отримання інформації про наміри здійснення терористичної і диверсійної діяльності або інших протиправних дій.

 Джерело | Т1 Новини

Мітки: ,