17.08.2022

Майстеркласи, танці та флешмоб організували у Тернополі до Дня захисту дітей

Креатор буд

Захват і багато радості. Відчути себе професійними спортсменами могла тернопільська малеча напередодні Дня захисту дітей. У ТРЦ “Подоляни” організували чимало цікавого, зокрема, майстер-клас із гри на льоду.

Більшість діток спробували себе у хокеї вперше і таким досвідом залишились задоволені. Тим паче, після майстеркласу їм вручили спортивні подарунки. Загалом для малечі цього року організували розваги на будь-який смак.

“Після останнього заходу спортивного ми вирішили змінити – це буде майстерклас з хокею, майстер-клас з танців. Найменші мали змогу побавитися в ігровій кімнаті “Мадагаскар”, – пояснив голова благодійної організації “Платформа Єдності” Тарас Серетний.

Під драйвові українські пісні малечу вчили модним і ритмічним рухам. І хоча не всім одразу вдавалось – весело було кожному, особливо маленьким діткам.

Захід відвідав міський голова Тернополя Сергій Надал.

“Це не просто святкування, це ще одна можливість дати відчути дітям нашу любов, нашу підтримку, наш захист і відчували себе постійно в безпеці. Заради щасливого майбутнього наших дітей ми обов’язково переможемо у цій війні”, — відзначив міський голова Тернополя Сергій Надал.

Такий активний відпочинок для малечі у Тернополі організовують вже не вперше. Волонтери благодійної організації “Платформа єдності” спільно із міською радою організовують різні руханки, аби малеча не сиділа у планшетах у комп’ютерах. Підтримують такі акції і тернопільські підприємці.

“Цього року це свято є ще важливішим і ми хочемо, щоб діти забули, як рашисти над ними знущалися, як вони сиділи в бомбосховищах, не мали іграшок. Ми хочемо зробити свято”, – сказав підприємець Павло Коломієць.

Родзинкою свята став флешмоб. Діти разом виконали пісню “Червона калина”. Таким чином учасники підтримали наших захисників і подякували за можливість мирно відсвяткувати День захисту дітей.Джерело | Т1 Новини

Мітки: , , , ,