06.02.2023

Магазин «Ровер+» впровадив благодійну акцію «Безпека дитини на дорозі»

Ваша реклама

Травмування дітей на дорогах нерідко стається в темну пору доби. В шкільний період учні повертаються додому пізно, часто йдуть повз автошляхи, і не завжди є помітними для водіїв. За вісім місяців 2021-го на дорогах України в ДТП загинули 114 дітей.

Щоб зменшити невтішну статистику, у 2020-му до ПДР внесли зміни і зобов’язали пішоходів мати на одязі світловідбивальні елементи у темну пору доби. Допомогти убезпечитись пішоходам на дорозі вирішили і в мережі магазинів «РОВЕР+». Тут організували благодійну акцію і всім охочим роздають світлоповертальні стрічки.

Як відзначив менеджер магазину «Ровер+» Роман Возняк, що в «Ровер+» вирішили закупити велику партію світловідбиваючих елементів нового типу, які дають помітність дитині на відстані 300-400 м, убезпечуючи її від наїзду авто.

В магазині кажуть пояснили: придбали кілька тисяч таких стрічок і готові придбати ще, якщо роздадуть усі. Головне – безпека на дорозі. До благодійної ініціативи, яка триває з початку вересня, вже почали долучатися організації та відомства — тернопільська поліція, освітяни, мер.

За словами Романа Возняка, такий захист для пішохода є досить мобільним — стрічку можна почепити на руку чи ногу, на сумку. Завдяки цим елементам дітей помічатимуть водії.

В магазині Ровер+ є чималий асортимент велосипедів, самокатів, та велоприладдя з світловідбивальними елементами. Але додатковий захист ніколи не завадить, тому усіх охочих чекають у фірмових магазинах.Джерело | Т1 Новини

Мітки: , , , ,