14.08.2022

Із захисником “Азовсталі” Даниїлом Сафоновим попрощались у Теребовлі

Креатор буд

Маріуполь я не покину, я змирився з тим, що залишуся тут навічно. Ці слова одні із останніх, які сказав Даниїл Сафонов своїй сестрі Ользі. Сьогодні чоловіка поховали у Теребовлі. Жінка і досі не може повірити у страшну звістку. Про свого брата згадує, лише як про героя. І розповідає, не думала, що ховатиме його у 28-річному віці. Зізнається: брат був дуже світлою людиною.

Біля церкви святого Миколая людно. Чи не усі містяни, знайомі та колеги прийшли попрощатися із військовим.

Даниїл родом із Донецька. У 2014 році переїхав у Маріуполь, а пізніше у Теребовлю до сестри. Тут підписав контракт із 44-бригадою. А коли у 2019 році його контракт завершився — повернувся у Маріуполь та вступив до лав патрульної поліції. Коли у місті почалось справжнісіньке пекло боронив його та завод “Азовсталь”. Родичі Даниїла, розповідають, відмовляли військового, але його рішення було незмінним.

Загинув Даниїл Сафонов 2 травня під час ворожого мінометного обстрілу. Та тіло військового вдалось забрати лише зараз, тому із ним прощалися у закритій домовині.

У Даниїла залишився шестирічний син. Хлопчик наразі  за кордоном, розповідає найкращий друг військового Віктор. Із Даниїлом вони дружили 15 років, познайомились ще у Донецьку.

Поховали Даниїла Сафонова у Теребовлі на місцевому кладовищі. Вічна пам’ять герою і подяка за захист України.Джерело | Т1 Новини

Мітки: , , , , ,