18.08.2022

Фотовиставка на радіо: у Тернополі показали «Тиху Прагу»

Креатор буд

Місто в період пандемії не змінює своєї краси. Але воно самотнє, і йому бракує людей. Таким стали чимало європейських куточків у 2020-му. А особливо – Прага. В столиці Чехії Ростислав Прокопюк живе 30 років. І вперше за цей час він побачив Прагу тихою.

«Це був день, коли почався коронавірус. Це був початок людської трагедії. Психіка людська була напружена. Я сказав ні, так бути не може. Треба вийти до міста, треба жити. Вийти з дому. І це був привід для фотографування», — пригадав фотохудожник.

Усе своє життя Ростислав Прокопюк працює психологом. Але в час пандемії, щоб розвантажити думки – ходив порожніми вулицями Праги, фотографував найкрасивіші безлюдні куточки міста. Зараз свої роботи митець зібрав у фотовиставку. Назвав її так, бо таким  бачив місто – «Тиха Прага»

Свої роботи митець вже встиг показати у столиці, в Івано-Франківську та у Львові. У Тернополі ж фотовиставку організували в незвичному місці – на радіо. В центрі міста, в залі радіостанції «УХ радіо». Керівниця «Ух Радіо» Тетяна Фартушняк відзначила, що виставка доступна для усіх тернополян з 10.00 до 7.00.

Про ще одну важливу місію Ростислава Прокопюка — у сюжеті.Джерело | Т1 Новини

Мітки: , , ,