23.07.2024

Долучились до благодійності через творчість: у тернопільському дитсадку №17 зняли фільм для Максимка Антонишина

Ваша реклама

Сватання на Гончарівці у дитячому виконанні. Випробувати своїх вихованців у ролі акторів вирішив педагогічний колектив дитсадка №17. Тут зняли фільм, у якому присутні народні звичаї, велика кількість народних пісень та веселий настрій.

Як розповіла вихователька дошкільного закладу Тетяна Копит, ідея цього фільму виникла спочатку як звичайне весняне свято. Проте пізніше вона розвинулась у благодійну справу.

Дітлахи із задоволенням вчили слова, розказували вірші, співали та грали ролі. Таким чином вони хочуть допомогти Максимку Антонишину. Зараз хлопчику більше року, а у 4 місяці в нього виявили рідкісне захворювання – спінальна м’язова атрофія 2 типу.

Отож, зараз родина хлопчика спільно з волонтерами шукають кошти на життєво необхідний укол, вартістю 2,3 млн доларів. Завдяки фільму, колектив зможе допомогти зібрати частину коштів.

За словами Тетяни Копит, трансляцію стрічки планують у кінотеатрі «Злата». Всі кошти передадуть батькам хворого малюка.
Щоденні репетиції, підготовка реквізиту та хвилювання. Це все переживали вихователі разом з дітлахами. Сценарій же фільму адаптували до дитячого віку.
Стрічку знімали 2 дні, а готувались декілька місяців. Загалом 15 дітей випробували свої сили в акторстві.

Щоб долучитись до збору коштів, у середу, 19-го травня о 16:00 відвідайте кінотеатр «Злата», аби переглянути фільм.Джерело | Т1 Новини

Мітки: , ,