22.02.2024

До міської лікарні №2 приєднають міську дитячу комунальну лікарню

Креатор буд

Ще два медичних заклади об’єднають у Тернополі. До міської лікарні №2 приєднають міську дитячу комунальну лікарню.

Рішення про реорганізацію медзакладів ухвалили 3 листопада на сесії Тернопільської міськради, зважаючи на наказ Міністерства охорони здоров’я. Документ передбачає створення у Тернополі двох кластерних лікарень.

“Згідно з рішенням, шляхом приєднання до комунального некомерційного підприємства “Тернопільська комунальна міська лікарня №2” у місті реорганізують Комунальне некомерційне підприємство “Тернопільська міська дитяча  комунальна лікарня”. Функції КНП “Тернопільська міська дитяча комунальна лікарня” в частині первинної медичної допомоги перейдуть КНП “Центр первинної медико-санітарної допомоги”. Тобто усі амбулаторії, дитячі поліклініки належатимуть до центру медико-санітарної допомоги. Усі лікувальні функції, підрозділи та відділення передано до лікарні №2″, — йдеться на сайті Тернопільської міськради.

Усі робочі місця медичних працівників та лікувальні відділення, які надають медичні послуги, будуть збережені.

Нагадаємо, у Тернополі наразі триває процедура об’єднання міської комунальної лікарні №3, Тернопільського міського лікувально-діагностичного центру та лікарні швидкої допомоги.Джерело | Т1 Новини