02.12.2022

До Дня Захисника і Захисниці волонтери Тернопільщини зібрали допомогу на Схід

Креатор буд

Чергова партія допомоги, зібрана волонтерами з Тернопільщини, поїхала на Схід.

Вже сьомий рік українські вояки борються з російським ворогом на Донеччині і Луганщині, а волонтери в тилу не перестають допомагати. Розповіли: хто чим може допомагає заради єдиної мети. Діти малюють листівки, дорослі – збирають харчі, одяг і техніку.

Цього разу допомога надійде на свято захисників і захисниць України. Серед відправлень — печиво, чай, кава, закрутки, варення, мед. Це відзначив наказний отаман Тернопільського крайового коша Володимир Мосейко.

Ще на початку війни був потрібен і одяг, і взуття, і чимало техніки. За роки волонтерства потреби у військових дещо змінились. Але незмінними лишились радість і захват від допомоги.

Розвезуть допомогу у шість куточків Донеччини. Цього разу, зізналися волонтери, бійці попрохали про пральну машинку. І буквально за тиждень небайдужі змогли зібрати гроші і купити техніку.

Волонтери кажуть, їздять не лише на передову. Допомагають і жителям окупованих територій. Так, в січні 2021, коли горіла Станиця Луганська, туди завезли 9 тонн допомоги.Джерело | Т1 Новини

Мітки: , , ,