21.07.2024

Депутати тернопільської міськради спланували наступний рік та затвердили бюджет-2022

Ваша реклама

Прийняли бюджет на 2022 рік та проголосували за програми,які мають реалізувати у 2022-2024-му. Йдеться про підтримку та захист прав дітей, програми “Здоров’я громади”, “Турбота”, програму економічного та соціального розвитку  тернопільської міської територіальної громади.

Що стосується спорту, то тут передбачили відкриття нових об’єктів. Серед них центр веслування та водних видів спорту “Водна арена”, багатофункціональний Палац Спорту, трамплін для лижного фрістайлу. На території громади відкриють нові дитячі спортивні майданчики, тенісні корти та поля для гольфу. Стосовно освіти – планують відкрити новий загальноосвітній заклад у якому буде щонайменше 10 класів з інклюзивною формою навчання.

“Це по суті консилідація галузевих програм, які ми приймаємо. І там вказано ті основні питання, які передбачені в кожній із галузевих програм. Тобто вона повністю узгоджена і коригується за тим бюджетом, який сьогодні запропонований для вашого розгляду”, — відзначив міський голова Сергій Надал.

Бюджет на 2022 рік у Тернополі становить майже 3 мільярди гривень. Це на 382 мільйони більше ніж у 2021-му. Під час формування бюджету на наступний рік врахували баланс між видатками та надходженнями, мінімальний ріст зарплат та прожитковий мінімум.Джерело | Т1 Новини

Мітки: , , ,