20.07.2024

Чому тернополяни засмічують бетонні сховища біля зупинок

Ваша реклама

Заховатися чи насмітити. Тернополяни, схоже, змінили призначення деяких бетонних укриттів у Тернополі. Замість пересидіти там там тривогу, в спеціалізованих сховищах — залишають сміття і не тільки. Наші журналісти дізнавалися у містян враження про бетонні укриття поблизу зупинок, та перевіряли чистоту таких приміщень.

Отож пересидіти тривогу, чи сходити в туалет? Деякі бетонні укриття Тернополя люди вирішили використовувати не за призначенням. Таку ситуацію журналісти застали біля залізничного вокзалу, у самому центрі міста. Сморід – це те, що зустрічає ще зі входу в бетонну коробку. Всередині – брудна підлога, із незрозумілим послідом.

В інших укриттях – чистіше. Та не всі місцеві до таких пунктів ставляться довірливо. Мовляв, невідомо чи врятує воно при атаці ворога. За майже два місяці люди такими сховками вже бодай раз, та встигли скористатися. Ще тернополяни замислюються, чи встигнуть добігти в такі бетонні укриття, у випадку повітряної  тривоги. Подробиці — у сюжеті.Джерело | Т1 Новини

Мітки: , , , , ,