22.04.2024

Безпечний рух у малюнках: подарунки за участь у конкурсі отримали тернопільські школярі від «Ровер—плюс»

Ваша реклама

За малюнок — приз. Конкурс малюнків “Безпека руху” організували у 10 школі. Участь у ньому взяли понад 100 школярів від початкових до старших класів. Організатори стверджують, усі діти відповідально поставилися до конкурсу та добре підготувалися.

“Переможців було складно обирати — такий великий вибір, фантазія в дітей. Є зміст, переможець сам малював ці малюнки”, — зазначив директор школи Андрій Газилишин.

Переможцям вручали призи від компанії “Ровер плюс”. Перших три місця отримали – велосипед, самокат та скейтборд. Та без подарунків не залишився ніхто.

“Вирішив підтримати такі похвальні дитячі бажання, адже за кожним малюнком стоїть дитяча праця, малюючи цей малюнок дитина вивчає правила дорожнього руху”, — заявив менеджер магазину «Ровер-плюс» Роман Возняк.

Анжеліка Кучма в руках тримає новенький скейтборд, його отримала за участь у конкурсі малюнків “Безпека руху”. Розповіла: кататися на скейті поки що не вміє, та запевняє – правила дорожнього руху знає добре.

Свій подарунок отримав Назар. Він зайняв друге місце та отримав за свої старання самокат. Хвалиться, що їздити на ньому вже вміє, а правила поведінки на дорозі знає.

До слова, усі діти, які брали участь у конкурсі “Безпека руху” отримали флікери та скакалки. Організатори кажуть, що будуть продовжувати подібні акції у інших школах Тернополя, адже безпека дітей на дорозі – пріоритет.Джерело | Т1 Новини

Мітки: , , , , ,