Тернопіль організовується у культурний фронт. В час війни людям неабияк потрібне спілкування та обмін позитивними емоціями. Щоб вони мали місце і можливість жити звичним життям – в Тернополі створили гуманітарно-освітній центр.
Міська влада пропрацювала план дій, який буде стосуватися як військових, так і тих, хто зараз приїхав і проживає в нашому місті, поінформував міський голова Тернополя Сергій Надал.
Такий центр створили на базі центральної міської бібліотеки, аби об’єднати всі культурні, освітні та мистецькі заходи, які організовуватимуть в місті. Як приклад – освітні заклади. Їм в час війни довелось перепрофілюватись: в класах поселяти переселенців, у їдальнях готувати їжу на фронт. Тому ті, хто там волонтерить чи живе, теж можуть координувати свої дії з гуманітарно-освітнім центром.
“Ми створили на базі різних закладів позашкільної освіти творчі центри, майстеркласи, де дітки мають можливість знайомитися з культурою краю. Наприклад, на базі школи №5 є мовний центр, де різні люди приходять вчитися української мови”, — відзначила начальниця управління освіти та науки Тернопільської міської ради Ольга Похиляк.
Окрім цього, в Тернопіль зараз приїхала чимала кількість митців з різних міст. Для них теж не менш важливе забезпечення культурного тилу.
Подробиці — у сюжеті.
Мітки: культурний фронт, майстеркласи, митці, новини Тернополя