30.11.2023

6 медалей вибороли тернопільські метальники на всеукраїнських змаганнях

Ваша реклама

Штовхали ядро та метали спис. Юні тернопільські спортсмени повернулися додому з перемогами.

Нещодавно тернопільські метальники змагалися на І етапі Кубка України з метань та Всеукраїнських змаганнях присвячених заслуженому тренеру України Євгена Сючу. Захід відбувався у місті Мукачево.

Так, зі сріблом у штовханні ядра повернулася зі змагань Дарина Мостова. У метанні списа дівчині не вистачило одного кроку до призів – четверте місце. А от Степан Петришин виборов бронзу, метнувши спис на 51.96 м.

Ігор Висоцький метає уже 5 років. Починав із ядра, але зараз повністю перейшов на метання диска. Саме у цьому виді і здобув перемогу в Мукачевому – показавши результат 48.74 м.

Максим Лаврик, Максим Прокопець і Олексій Навроцький спеціалізуються на штовханні ядра. Максим Лаврик у Мукачевому виборов бронзу серед юнаків молодшої вікової групи. Двоє інших хлопців хоча у призери не потрапили, але суттєво покращили особисті результати, чим задоволені.

Результатами збірної команди області з метання задоволений і тренер Леонід Дахновський. Адже спортсмени загалом завоювали 6 медалей.Джерело | Т1 Новини

Мітки: , , ,