24.04.2024

4 тисячі охочих отримали вакцину “Pfizer” на Тернопільщині за 2 дні

Ваша реклама

Понад 4000 людей. Саме стільки жителів Тернополя та області скористались можливістю вакцинуватись препаратом Comirnaty від Pfizer-BioNTech. Для цього впродовж 17-18 липня  в області діяли 4 Центри масової вакцинації населення: у Тернополі, Чорткові, Бережанах та Заліщиках.

В обласному центрі мобільні бригади працювали у 2 зміни. Про це розповіла директорка департаменту охорони здоров’я ТОДА Ольга Ярмоленко. У кожному з цих міст люди обурювались і публікували фото та відео в соцмережах. Адже охочі вакцинуватись годинами стояли в чергах. Люди не розуміли, чому записували їх на конкретну годину, а чекати доводиться в живій черзі.

Каріна Думич отримала першу дозу вакцини Pfizer 17 липня у Центрі вакцинації населення за адресою вул. Злуки 45. Вона розповіла, запис на щеплення був дуже зручним та швидким, його вона робила онлайн через сайт.

Отримати другу дозу вакцини Comirnaty від Pfizer-BioNTech дівчина має 9 серпня. Для цього вона отримала спеціальний талон, де вказано дату, місце і час проведення ревакцинації.

У інших трьох центрах, які діяли у районах області людям повідомляли – 2-гу дозу щеплення введуть із 21 по 28 день після першого уколу. Ольга Ярмоленко зазначила, коли проведуть наступну масову вакцинацію населення препаратом Pfizer поки не відомо. Усе залежить від кількості доз вакцини, що привезуть впродовж тижня із столиці.

Також, директорка департаменту охорони здоров’я області додала, що цього тижня на Тернопільщину доставлять вакцину Moderna. Нею планують щепити організовані колективи та професійні групи із попередніх етапів вакцинації.Джерело | Т1 Новини

Мітки: , , , ,