03.12.2023

3 млн грн перерахував морський піхотинець Михайло Діанов на потреби Асоціації родин захисників “Азовсталі”

Ваша реклама

Фото: Главком

Кошти вже на рахунку Асоціації родин захисників “Азовсталі”. Морський піхотинець Михайло Діанов скерував 3 млн грн, які для нього задонатили українці, організації, яка піклується про азовців і їхніх близьких.

Про це чоловік написав на власній сторінці у Фейсбуці. Він відзначив, що дуже ретельно обирав тих, кому спрямує кошти з благодійного збору.

“Перші 3 млн гривень я перевів Асоціації родин захисників “Азовсталі”. Організацією керують в тому числі самі азовстальці, і вони знають яким сім’ям зараз найбільше потрібна допомога.

Коли я був в полоні, ми рахували кожен день, як день, який наближає нас до волі. Це був єдиний шлях як не зійти з розуму або не впасти у відчай. Ніхто не знав скільки цих днів буде. Але кожний наступний – це мінус один день в полоні. Кожний наступний давався все важче. Але я особисто знав що мене в дома чекає донька. І дякуючи багатьом людям і кожному з вас я отримав шанс обійняти її, спілкуватись з нею зараз, бути поруч.

Але є й ті діти, які вже не побачать своїх батьків. Це найстрашніше. Ці гроші підуть дітям загиблих героїв Азовсталі.

Хотів написати більше. Але вже не можу.

Дякую, що допомагаючи тоді мені, ви дали можливість допомогти багатьом”, — пояснив Михайло Діанов.

Нагадаємо, після звільнення Михайла Діанова з полону українці пожертвували на його лікування та реабілітацію понад 23 млн грн. Проте пізніше стало відомо, що за лікування воїна сплатить Донецький футбольний клуб “Шахтар”.Джерело | Т1 Новини

Мітки: , , ,