![](https://t1news.tv/wp-content/uploads/2023/10/395465472_1283589069025282_7633647488611399701_n-scaled.jpg)
Фото: Maria Bagriy
Відзнаку від Головнокомандувача ЗСУ отримав доброволець з Тернопільщини Ярослав Ратушний. Військового нагородили “Золотим Хрестом”.
Про це у Фейсбуці повідомила Maria Bagriy.
Більше сорока батьків наших ліцеїстів мужньо боронять українську землю від ненависного ворога. А серед тих, для кого ця війна почалася ще у 2014 – Ярослав Ратушний.Сьогодні його син Владислав навчається у 6 класі, а коли батько пішов воювати добровольцем, хлопчику було тільки три рочки”, — йдеться у повідомленні.
Висловлюємо військовику вдячність за захист і оборону.