23.07.2024

Зміни, які запровадили через відключення світла в Тернополі

Ваша реклама

Фото з мережі Інтернет

 Рішення міської влади, про які варто знати тернополянам. У зв’язку з масовими ракетними ударами на території України постраждала енергосистема. Відтак, відновлюються погодинні відключення електроенергії, не працюватимуть ліфти. Вуличне освітлення працюватиме в аварійному режимі. Також запускають дві котельні, які можуть створювати додатковий шум.

Сьогодні навчальний процес у освітніх закладах міста триває. Про будь-які інші зміни в освіти будуть інформувати додатково.

Тролейбуси відновлять свою роботу після стабілізації напруги контактної мережі. Наразі замість тролейбусів на деяких маршрутах працюють великогабаритні автобуси MAN.

Мешканців закликають тримати зарядженими телефони та павербанки та бути готовими, що при потребі, можуть бути додаткові відключення електроенергії

В аварійному режимі запустили котельню для подачі опалення, що розташована на вул. Леся Курбаса і на Просвіти. Відтак, мешканці прилеглих будинків можуть чути додатковий шум. На даний момент опалення та гаряча вода подається по усьому місту у звичному режимі.

Враховуючи ситуацію із віяловим відключенням електропостачанням та різкі перепади напруги, у Тернополі тимчасово відключають ліфти у всіх багатоквартирних житлових будинках міста. Після стабілізації напруги роботу ліфтового господарства у місті буде відновлено.

Зовнішнє освітлення вулиць міста буде працювати в аварійному режимі до 21.00 год., щоб мешканці могли добратися до своїх домівок після роботи.

Закликають мешканців зробити запаси питної та технічної води. У випадку відсутності подачі води, мешканці можуть скористатися колонками-качалками, що зазначені на Інтерактивній карті.

У КП “Тернопільводоканал” звертають увагу, для колонок, якими тернополяни користуються регулярно, достатньо кількох натискань на важіль, щоб потекла вода. Якщо використовується колонка-качалка рідше – потрібно докласти зусиль, а після 20-25 натискань хвилину-дві перечекати, щоб стекла застояна вода. Кількість та інтенсивність натискань на важіль також залежать від глибини свердловини.

Щодо бюветів. У випадку відключення електропостачання, їх робота буде відновлена впродовж світлового дня.

Відтак, мешканці можуть набирати воду у бюветах за адресами вул. Юності, бульв. Данила Галицького та бульв. Пантелеймона Куліша (вода у цьому бюветі доступна виключно для технічного використання).

У зв’язку з відсутністю електроенергії можуть не працювати системи оповіщення, що знаходяться на цих об’єктах. Закликаємо мешканців орієнтуватися на сповіщення додатку “Повітряна тривога” та групи у вайбері, телеграмі, а також будуть інформувати через гучномовці представники ДСНС та патрульної поліції.Джерело | Т1 Новини

Мітки: , , , ,