01.02.2023

За Кубок Тернопільщини з регбі змагались дитячі та дорослі команди

Ваша реклама

За Кубок Тернопільської області з регбі серед дорослих та дитячих команд боролися цієї неділі у Тернополі. Участь брали 7 команд.

Серед учасників тернополянин Ростислав Полуліх. Він грає регбі вже чотири роки. За словами хлопця, кожен гравець на полі наче фігура у шахах, має свою позицію та функції, які потрібно виконувати.  Під час змагань довелось боротись із суперниками з Івано-Франківська. Ростислав відзначив, що суперники цілком сильні, з ними цікаво грати.

Максим Бурий теж грає у регбі вже чотири роки. Розповів, познайомився з цим видом спорту в школі. Зараз не шкодує. Поділився, яку тактику використовував у грі з суперником.

Володимир Крутовський – тренер регбійного клубу “Терен”. Відзначив, у Тернополі є потенціал до розвитку саме цього виду спорту, але потрібна відповідна спортивна база.

Сьогодні регбі популярне в усьому світі, але особливо в країнах Британської співдружності. У певних країнах і областях — це вид спорту номер один, переконує президент федерації регбі Тернопільщини Степан Барна. Серед них Нова Зеландія, Південна Африка, Ірландія, Уельс, південь Франції.

Президент Федерації регбі Тернопільщини Степан Барна відзначив, що регбі – це є невід’ємна підготовка солдатів країн НАТО. Тому якщо Україна рухається до вступу в НАТО, то кожен військовий має вміти грати регбі.

За результатами змагань, перше місце виборола команда «Терен» із Тернополя. Друге –  команда з Івано-Франківська. А третє – регбісти із РК «ДЮСШ імені Пушкара» з м. Кременець.

В категорії дорослих перемогу здобула команда із Хмельницького «Буревісник».Джерело | Т1 Новини

Мітки: , , ,