23.02.2024

З думкою про перемогу: господинь Тернопільщини закликають готувати печиво для соцнезахищених

Ваша реклама

Печиво з думкою про перемогу. Цей простий у виготовлені смаколик почали робити господині Тернопільщини для координаційного штабу підтримки оборони України. За декілька днів понад 700 газдинь приготували тисячі кілограмів печива.

У доброчинній справі задіяні сотні рук: хтось розвозить, хтось пече, цілодобово йде робота по всіх напрямках. Про це заявляє волонтер Іван Стечишин.

Це печиво додають у продуктові набори триволого зберігання для соцнезахищених категорій людей в постраждалих через війну областях. Долучитись до виготовлення можуть усі охочі, адже рецепт надають у Координаційному штабі. Приготувати смаколик можна вдома, а пізніше доставити на склад. Солодощі повинні бути без начинки та розфасовані у маленькі пакетики.

“Воно має бути простеньке сухеньке без начинок, довготривалого зберігання і пофасоване в такі пакуночки, щоб ми його могли покласти його в ящик з продуктами. Харчі відправимо людям, які постраждали від агресії росії, знаходяться в тих областях, де зараз тривають бойові дії”, — пояснює виконавча директорка БФ “Покрова” Любов Вовк.Джерело | Т1 Новини

Мітки: , , ,