08.12.2022

Юні переможці: тернопільські спортсмени привезли чотири медалі з Чемпіонату України з кікбоксингу

Креатор буд

Чотири медалі — у тернопільських спортсменів. Чемпіонат України з кікбоксингу відбувся в Одесі минулими вихідними. Участь у змаганнях взяли п’ятеро юних кікбоксерів із Тернополя.

Серед призерів — Вікторія Коверчук. Одинадцятирічна дівчина провела чотири сутички і програла у фіналі чемпіонці України попередніх років. Тож Віка стала срібною призеркою Чемпіонату України з кікбоксингу ВАКО серед дитячо-юнацьких спортивних шкіл та спортивних клубів.

Лише один поєдинок на змаганнях провів Станіслав Ваховський. Хлопець здобув перемогу і вже втретє став чемпіоном України. А от для Владислава Рудька змагання в Одесі стали першими такого високого рівня. Хлопець виборов золото. Та найголовніше, що діти здобули змагальний досвід. Адже саме він відіграє важливу роль для подальших перемог, зазначив тренер спортивного клубу “Поєдинок” Віталій Огірок.

Додамо, кікбоксинг – вид спорту, в якому техніка і правила боксу поєднуються з прийомами східних єдиноборств (удари ногами, підсічки тощо).Джерело | Т1 Новини

Мітки: , , ,