30.05.2024

Як вдалося дивом розшукати безвісти зниклого бійця з Гусятина

Креатор буд

Впізнали свого земляка. Військовослужбовця з Гусятина Івана Івахіва впізнали рідні та сусіди в одній із груп, де розшукують безвісти зниклих бійців.

Хтось із медиків виклав фото чоловіка з перев’язаною головою і написав, що боєць нічого не пам’ятає. За світлиною його впізнало практично все селище. Наша знімальна група поїхала в Гусятин, аби розповісти вам історію щасливого розшуку.

Отже, жителі Гусятина впізнали Івана Івахіва — бійця, який вважався зниклим безвісти. Чоловік з рідними не виходив на зв’язок понад два тижні. А зник в районі Бахмута, де зараз йдуть важкі бої. Кілька днів тому його фотографія з’явилася в одній із груп в соцмережах, щоправда з неправильним прізвищем. Першим, хто побачив світлину  і впізнав — був сусід бійця, Олег Дідюк.

Чоловік розповідає: зв’язок із військовим обірвався 26 лютого. У той день воїн востаннє спілкувався з мамою.

Івана знайшли у лікарні у Вінниці. Він не пам’ятав звідки він і як взагалі опинився там. У рідному Гусятині його домівка, де він жив разом з мамою-пенсіонеркою, закрита. Жінка як тільки побачила сина живим, одразу поїхала до нього. А господарку залишила на сусідів.

Нам вдалося поспілкуватися з пані Ганною телефоном. Мати Івана не стримує емоцій. Жінка плаче: “Добре, що син живий. А більше їй нічого не треба”. Розповідає, що зараз шукає документи сина та особисті речі, адже при ньому нічого не було. І додає, що син переніс вже дві операції.Джерело | Т1 Новини

Мітки: , , , , ,