23.07.2024

Вже відомо, скільки платитимуть за газ у зимовий період жителі Тернопільщини

Креатор буд

Українці готуються до старту нового опалювального сезону. Чи не найбільше оплата комуналки б’є по кишені пенсіонерів. Досі є значна частина тих, хто не отримує субсидій, а тому практично всю пенсію віддають за комунальні послуги. Кажуть, осінь і зима для багатьох – період  випробувань.

Поки ж ціна на газ в області не зростатиме. Платитимемо за старими цінниками, зазначили експерти. Окрім того, й досі є можливість змінити постачальника газу і обрати для себе компанію з найоптимальнішою ціною.

Як зазначила начальниця управління ЖКГ та енергозбереження департаменту архітектури, містобудування, ЖКГ Тернопільської обласної державної адміністрації Софія Близнюк, наразі річні тарифи на день коливаються в районі 8-9 гривень. Якщо б не було річних базових тарифів, то населення купляло б газ в 20-25 гривень.

Наразі ж в області тривають роботи з підготовки котелень та тепломереж до початку опалювального сезону. На Тернопільщині до подачі тепла в будинки готові на 80%.

За словами директора департаменту архітектури, містобудування, ЖКГ та енергозбереження Тернопільської обласної державної адміністрації Володимира Харченка, із запланованих 1296 котелень вже готові до роботи 1158.

Додамо, аби не допустити підвищення тарифів на комунальні послуги на наступній сесії тернопільської міської ради мають прийняти відповідне звернення до центральних органів влади.Джерело | Т1 Новини

Мітки: , , , ,