29.05.2024

Втратив на фронті кисті двох рук: воїн Володимир Симанишин потребує допомоги

Креатор буд

Допомоги небайдужих потребує військовий-доброволець. Володимира Симанишина важко поранило на передовій. Чоловік залишився без кистей обох рук. Щоб повернутися до повноцінного життя, захиснику потрібні дорогі сучасні протези. Тому Володимир просить людей про підтримку. Своєю історією чоловік поділився з нашою знімальною групою.

Захисник Володимир Симанишин у свої 28 років внаслідок вибуху боєприпаса важко травмувася. Лікарі були змушені ампутувати чоловікові кисті обох рук. Володимир також поранив стегно, вухо та обличчя. Отримав контузію та поранення лівого ока. Зараз захисник проходить реабілітацію, у нього потрохи відновлюється зір.

Про рішення боронити Україну навіть після пережитого Володимир не шкодує. Розповідає, 24 лютого перебував закордоном, проте коли зрозумів, що почалась повномасштабна війна, повернувся в Україну та став на захист Батьківщини.

“Якщо почнеться війна, то я поїду додому. І як тільки почалась у мене було бажання одразу поїхати. Одразу в ночі, зібратись і поїхати додому. Бо в мене тут родина, друзі. Я собі не уявляю своє життя без України, навіть якщо я був закордоном”, — пригадує Володимир.

У Володимира не було військової підготовки, але чоловік знав — він потрібен своєму народу. Тому з березня 2022 року приступив до служби.

Служив на Луганському напрямку та під Бахмутом. А в липні цього року отримав поранення. Спершу – лікарні Дніпра та Києва, а згодом захисника направили в Тернопіль.

На даний час, Володимир проходить початкову реабілітацію: відновлення м’язів ніг та зору. А як тільки заживуть руки розпочнеться реабілітація та протезування. Проте захисник має намір поїхати на лікування закордон. Тому на своїй сторінці в фейсбуці Володимир відкрив збір.

Військовий мріє про перемогу України та можливість повноцінно жити, а також про змогу знову допомагати людям. Адже робив це навіть тоді, коли приїздив у відпустку – волонтерив та здавав кров для онкохворих дітей. Підтримати захисника можна за реквізитами, які бачите на екрані.

Перерахувати гроші на протези для Володимира можна на картку № 4149 6090 1134 8499 (Володимир Симанишин)

Також Володимир створив банку для збору коштів: https://send.monobank.ua/jar/AJqeUPHdZvДжерело | Т1 Новини

Мітки: , , , ,