30.05.2024

Водії автобуса “Тернопіль-Прага” влаштували аферу на кордоні

Ваша реклама

Фото: Західне регіональне управління Держприкордонслужби України-Західний кордон

Афера на кордоні. Водії автобуса “Тернопіль-Прага” намагалися вивезти з України чоловіка призовного віку. Для цього влаштували справжній квест.

Як інформують у Західному регіональному управлінні Держприкордонслужби України-Західний кордон, під час заїзду для проходження контролю прикордонний наряд здійснив перевірку кількості осіб, які слідували через державний кордон, про що здійснив відмітку у контрольному талоні. Однак на паспортний контроль прибуло на дві особи менше.

Як з’ясувалося згодом водії автобуса за грошову винагороду погодились перевезти через кордон чоловіка призовного віку, який немає на те законних підстав. Свої послуги вони “оцінили” у 2 000 польських злотих.

Аби реалізувати злочинний задум, один із водіїв заховався в автобусі у місці для відпочинку, а 41-річний чоловік мав видати себе за водія. На час проходження прикордонного контролю псевдоводій заховався у вбиральні та планував повернутися до автобуса після перевірки. Проте задум чоловіків не спрацював. Під час здійснення прикордонного контролю наряд виявив водія, який ховався в автобусі, а згодом і 41-річного чоловіка, який уникаючи контролю, хотів незаконно виїхати до Польщі.

Чоловіка через кордон не пропустили та притягнули до адміністративної відповідальності. Стосовно перевізників оперативні співробітники Львівського прикордонного загону направили повідомлення до Нацполіції, в їх діях вбачаються ознаки злочину, передбаченого ст. 332 ККУ “Незаконне переправлення осіб через державний кордон України”.

Однак і це горе водіїв не зупинило. Один із них, з метою уникнення відповідальності, запропонував прикордонному наряду хабар у розмірі 500 доларів США, на що отримав відмову.

За цим фактом офіцери ВВВБ до правоохоронних органів скерували повідомлення про вчинення кримінального правопорушення за ст. 369 ККУ “Пропозиція або надання неправомірної вигоди службовій особі”.Джерело | Т1 Новини

Мітки: , , , , ,