02.07.2022

ВО «Свобода» відзначила 30 років: підсумували досягнення

Креатор буд

Всеукраїнське об’єднання «Свобода» відзначає 30 років з часу створення. За цей час відбулися численні передвиборчі кампанії, сотні акцій та маршів, тисячі українців, які були і залишаються в лавах політичної сили.

Лідер ВО «Свобода» Олег Тягнибок відзначив, що це єдина ідеологічна світоглядова партія в Україні.

Святкування 30-річчя Всеукраїнського об’єднання «Свобода» у Тернополі розпочалося з виконання національного славня та вшанування свободівців, які загинули за Україну – героїв Небесної сотні та війни.

Сьогодні понад 20 тисяч українців є членами ВО “Свобода”, а партійні організації діють на всій території України. Саме свободівці є справжніми патріотами, які працюють на благо своєї країни, свого народу.

За словами міського голови Тернополя Сергія Надала, сьогодні політика партії – це відродження і економічний розвиток міст, це побудова сильної, могутньої України знизу до гори.

Він побажав партійцям мудрості, сили і впертості довести нашу справу до перемоги, до перемоги українських ідей та українських цінностей, до перемоги ідей титульної нації на своїй Богом даній землі.

Як відзначив голова Тернопільської обласної ради Михайло Головко, представники ВО «Свобода» спільно пройшли багато складних етапів: заснування, горнило боротьби, відстоювання цінностей, захисту нашої держави, революцію, війну.

Під час урочистого святкування учасників Тернопільської обласної та міської організацій ВО «Свобода» нагородили цінними подарунками та дякували за невтомну багаторічну працю задля розвитку України та Тернопільщини зокрема.

Олег Сиротюк підкреслив, що зараз «Свобода» — це професійна команда людей, які знають, що робити у місцевому самоврядуванні, що потрібно робити у державній службі, для того, щоб змінювати країну.

Голова фракції ВО «Свобода» у Тернопільській міській раді Антон Горохівський відзначив, що відстоювала завжди і відстоює незалежну Україну, самостійну Україну не лише по суті, але й за змістом та по духу.

30 років «Свобода» сповідує українські цінності та реалізовує головну мету – побудову могутньої Української держави на засадах соціальної та національної справедливості.Джерело | Т1 Новини

Мітки: , , ,