13.07.2024

Віра сильніша за зброю: впродовж цього тижня тернополян закликають молитися за мир

Ваша реклама

Молитиметься весь світ. 26 січня Папа Римський Франциск оголосив Днем молитви за мир. Усіх вірян він закликав попросити у Бога спокою на кордонах. Йдеться не лише про мир в Україні, а й у всьому світі.

Тож віряни різних конфесій планують масові молитви. Цілоденне молитовне чування інціюють в Українській Греко-Католицькій Церкві у середу, 26 січня.

«Нехай Господь Бог вислухає наші молитви! Нехай прийме нашу молитву! Нехай разом з нашим постом і покутою вона буде сильнішою за будь-яку сучасну зброю! Нехай Господь Бог збереже мир в Україні і в цілому світі!», — відзначив Блаженніший Святослав.

Долучаться до молитви у середу і римо-католики. Відповідне звернення Української Єпископської Конференції опублікували на сайті Львівської Архідієцезії Римсько-Католицької Церкви в Україні.

У неділю, 30 січня, у всіх храмах Православної церкви прозвучить спеціальна молитва “Коли Вітчизна в небезпеці”. Про це повідомив Митрополит Київський і всієї України Епіфаній. До посилених молитов і посту за Україну у період з 24-30 січня закликає і Всеукраїнський Союз Церков євангельських християн-баптистів.Джерело | Т1 Новини

Мітки: , , ,