08.12.2022

Відновлюють роботу тернопільські дитсадки: що треба знати батькам дошкільнят

Ваша реклама

Дитсадки відновлюють роботу. Дванадцять чергових дитсадків запрацює в Тернополі з 2 травня. Проте віддати малюка у дошкільний заклад можна буде лише при наявності певних документів.

Для відвідування чергового дитсадка батькам необхідно звернутися до керівника закладу, який відвідувала ваша дитина до початку війни.

У садку треба написати інформовану заяву-згоду на відвідування закладу освіти вашою дитиною під час воєнного стану, а також додати довідку з місця роботи одного з батьків. Згодом завідувач особисто скерує батьків до найближчого чергового дитсадка, який відвідуватиме на час воєнного стану ваша дитина.

Додамо, що дитячі садки працюватимуть на кожному масиві, зокрема на масиві БАМ, Центр, Східний, Канада, Новий світ та Дружба у достатній кількості.

У міській раді відзначили, що близько 1200 тернополян мають необхідність, щоб їхні діти відвідували садочки. Відтак, з усіх дошкільних закладів міста обрали ті, які найбільш безпечні і мають надійні бомбосховища. Розташовані вони у різних мікрорайонах міста, в кожен заклад сформують певну групу дітей, які раніше ходили в інші довколишні дитсадки. Графік відвідування не змінять.Джерело | Т1 Новини

Мітки: , , ,