19.07.2024

Відкрите партнерство та комунікація: керівництво «Контінентал» зустрілося з очільниками громад Тернопільщини

Креатор буд

Село має розвиватися. Це кредо зустрічі компанії “Контінентал Фармерз Груп” з представниками громад Тернопільщини, Хмельниччини та відповідальними пайовиками. Гостей було чимало. Усі зібралися, аби разом обговорити наявні проблеми і подальшу співпрацю. Керівництво компанії впевнене, відкритість та постійна комунікація – запорука успіху.

За словами генерального директора компанії «Контінентал Фармерз Груп» Георга фон Нолкена вдалося обговорити робочі питання, зокрема питання навантаження на місцеві дороги через транспорт, розвиток сіл і громад, підтримку компанією населених пунктів.

А ще присутні обговорили виробничі успіхи та соціальні проекти, які активно підтримує агрохолдинг. Представники ОТГ підтвердили, що завдяки співпраці і підтримці “Контінентал” встигли зробити чимало. Що цікаво, жителі сіл самі вирішують на що витрачати кошти.

Як зазначив староста села Чепелівка Красилівської ОТГ, що на Хмельниччині, Василь Шевчук, за кошти фірми було освітлено майже все село, компанія допомагає організувати харчування в школі, надає матеріали для ремонту сільських доріг. Тому громада хоче співпрацювати з «Контінентал Фармерз Груп» і надалі.

Кількість охочих приєднатися до співпраці постійно зростає. Адже як пояснила відповідальний пайовик села Коржівка Староостропільської ОТГ на Хмельниччині Галина Осадчук, орендну плату в агрофірмі виплачують добре і пайовики задоволені.

Загалом агрохолдинг обробляє 195 тисяч гектарів землі у Тернопільській, Львівській, Хмельницькій, Чернівецькій та Івано-Франківській областях. Це великий плюс не тільки для економіки кожного регіону окремо, але і хороший вклад у розвиток вітчизняного агроринку.Джерело | Т1 Новини

Мітки: , , , ,