24.04.2024

Усе для громади: алею у Козові капітально відремонтували

Креатор буд

Нова бруківка, акуратні доріжки, встановлені ліхтарі та лавки. Алею у селищі Козова відновили. Вдалось це завдяки ініціативі селищного голови. Сергій Добалюк стверджує, колись алея мала жахливий стан, тож ремонту потребувала негайного.

“Нам потрібно це зробити бо це родзинка селища цукровиків. Іван Адамович підтримував мою ідею, ми пішли на співфінансування. Ви бачите зараз оновлену алею, де людям комфортно гуляти, проводити час на дозвіллі”, — відзначив Сергій Добалюк.

На урочисте відкриття центральної родзинки селища прийшло багато людей. Діти співали пісні, а священники освятили нову локацію.

“Коли ти дивишся на ту молодь сьогодні, яка прийшла на відкриття алеї, то ти розумієш, що хтось на тій лавці вперше поцілується, закохається. Це ті речі, які нами рухають, наштовхують до справ і роботи”, — заявив народний депутат України Іван Чайківський.

Тепер алея стала окрасою селища цукровиків. Тут зможуть гратися діти, а дорослі прогулюватися після роботи.

“Я дуже радий, ми через півтора року будем зустрічати зустріч з випускниками 50 років, я всіх закликаю, щоб приїхали і подивилися яку ми в Козові красу робимо», — підкреслив житель Козови Володимир Бек.

До слова, у наступному році у селищі Козова планують оновити суміжні проїжджі частини. Зробили реконструкцію локації за кошти з субвенції на соціально-економічний розвиток у співфінансуванні з громадою.Джерело | Т1 Новини

Мітки: , , , ,