08.12.2022

Уряд обмежив вартість газу: скільки платитимуть українці

Креатор буд

Під час позачергового засідання Уряду 18 січня встановлено граничну ціну на газ для побутових споживачів на рівні 6,99 грн за кубометр. Це знизить його вартість для населення у середньому на 30%.

ціна на газЗа словами прем’єр-міністра Дениса Шмигаля така ціна діятиме до завершення опалювального сезону або до завершення карантину. Глава Уряду також наголосив, що рішення про встановлення граничної ціни на газ не означає, що Уряд відмовляється від розвитку ринку газу в Україні. За його словами, без втручання в ситуацію вже у лютому кубометр газу міг би здорожчати до 12 грн.

Також Денис Шмигаль повідомив, що надалі Уряд зобов’яже усі газопостачальні компанії представити свої річні продукти для населення, щоб люди змогли підписати річний контракт і заздалегідь розуміти ціни у платіжках.

«Це дасть можливість всім і заощадити в зимові місяці, і спланувати власний бюджет, і отримати найвигіднішу ціну на газ. Це європейський підхід, який діє в абсолютно усіх цивілізованих та розвинених країнах”, – зауважує прем’єр.Джерело | Т1 Новини

Мітки: , , , , ,