29.11.2022

“Україна втратила Великого Українця”: помер колишній міський голова Тернополя

Ваша реклама

Відійшов у вічність громадсько-політичний діяч, господарник, колишній міський голова Тернополя Богдан Левків. Про це повідомляють на сайті Тернопільської міської ради.

“Сьогодні Україна втратила Великого Українця. Тернопіль втратив свого славного сина.

Відійшов у вічність громадсько-політичний діяч, господарник, колишній міський голова Тернополя Богдан Левків.

Бог дійсно забирає найкращих. Богдан Євгенович був одним з лідерів боротьби за незалежність у 80-х початку 90-х років 20 століття на Тернопіллі. Він показував приклад та надихав молодь, як треба любити Україну. Любити не на теплих кухнях та диванах, а у постійній боротьбу з кривавою більшовицькою системою.

Богдан Левків був справжнім патріотом України, одним з тих, кому ми завдячуємо українською незалежністю.

Каденція Богдана Євгеновича на посаді міського голови припала на складний період, були успіхи й прорахунки. Але кожен тернополянин підтвердить істину:

«Для Богдана Левківа Тернопіль був понад усе» “, – йдеться на сайті міської ради.

Богдан Євгенович Левків(*22 лютого 1950, Тернопіль) — український господарник, громадсько-політичний діяч. Заслужений працівник сфери послуг України (2005). Відзнака Прем’єр-міністра України (2003). Грамота Папи Римського (2002). «Людина року — 2002» у Тернополі. Депутт Тернопільської міської ради 2-ох скликань (1994-2002). Голова паланово-бюджетної комісії цієї ради (1994-1998). Квітень 2002—2006 — міський голова Тернополя.

Колектив телеканалу Тернопіль1 висловлює щирі співчуття рідним, близьким та колегам Богдана Євгеновича. Вічна пам’ять!

 Джерело | Т1 Новини

Мітки: , , , , ,