24.04.2024

У Тернопільській області 14 липня оголосили днем жалоби

Креатор буд

Оголосити у Тернопільській області 14 липня 2021 року Днем жалоби розпорядився голова Тернопільської облдержадміністрації Володимир Труш.

Це пов’язано із загибеллю старшого солдата 24-ї окремої механізованої бригади Збройних Сил України Яськіва Володимира Богдановича, жителя села Великі Бірки Тернопільського району Тернопільської області, під час виконання службових обов’язків у зоні проведення операції об’єднаних сил.

Згідно з розпорядженням, у громадах області відмінять проведення розважально-концертних заходів та спортивних змагань. Також аудіовізуальним засобам масової інформації, які діють на території області, рекомендують внести зміни до програм теле – та радіопередач.

На адміністративних будівлях органів виконавчої влади та органів місцевого самоврядування, комунальних підприємствах та закладах, державних підприємствах, установах, організаціях на території області на знак скорботи за загиблим у Дні жалоби приспустять Державний Прапор України із траурною стрічкою.Джерело | Т1 Новини

Мітки: , ,