22.04.2024

У Купчинецькій громаді завершують будівництво сучасного спортмайданчика

Ваша реклама

Сучасний спортивний майданчик із штучним покриттям. Невдовзі він з’явиться у селі Яструбове Купчинецької громади. Вже триває будівництво спортивної зони. Вартість усіх робіт становить 1 мільйон 350 тисяч гривень. Гроші виділили із державного бюджету за ініціативи нардепа Івана Чайківського.

“Голова громади звернувся до мене, як до народного депутата з проханням допомогти в будівництві спортивного майданчика для дітей. В селі досить багато молоді, а такого майданчика досі нема. Я відгукнувся на цей заклик і ми виділили кошти з фонду соціально-економічного розвитку “, — відзначив Іван Чайківський.

Купчинецька громада теж долучилась грошима і виділила 150 тисяч гривень. Сільський голова Ігор Країнський розповів, хоч роботи на об’єкті ще тривають, їхня молодь уже чекає завершення. Навіть запланували влаштувати змагання між громадами одразу після відкриття.

“Якщо почекати трошки після обіду, тут купа дітей вони вже чекають на простір для спортивних ігор. Коли я сюди приїжджаю, діти допитуються, коли відкриють майданчик. Хочуть грати у футбол. Тим паче, на таких майданчиках сміло можна грати навесні, восени і навіть взимку, якщо немає снігу”, — розказав Ігор Країнський.

Представник компанії підрядника Андрій Фіялка зазначив: уже зроблено 90% із усіх запланованих робіт. За умови хорошої погоди, будівництво спортивного майданчика із штучним покриттям вдасться завершити цього місяця.

“Ми втрамбовуємо вже перед останній шар щебеневої підготовки. Так, і вже будемо готуватись для покриття трави, яку вже будемо розкачувати і будемо клеїти її. Вона буде в рулонах на цілу довжину даного майданчика”, — пояснив співвласник ТОВ “Інженерно-будівельна компанія “Архітектор” Андрій Фіялка.

Спортивний майданчик із штучним покриттям у Купчинецькій громаді сприятиме розвитку фізичної культури серед молоді.Джерело | Т1 Новини

Мітки: , , , ,