17.05.2022

Три області зустрілися вперше у День соборності на річці Збруч

Ваша реклама

Вперше на мості через річку Збруч зустрілись одразу три області – Тернопільська, Хмельницька і Чернівецька. Відзначали День Соборності.

«Сто років тому назад українці об’єдналися в єдиному пориві від Сяну по Кавказ заради того, щоб створити Українську державу», — відзначив голова Тернопільської обласної ради Михайло Головко.

Традиційно громади зійшлися на мості у Підволочиську, де, об’єднавшись, три області рушили на сторону Волочиської громади. Саме там цього року відбувалися урочистості з нагоди 103 річниці проголошення акту Злуки Української Народної та Західноукраїнської Народної Республік.

«На той час через  чвари всередині і відсутність єдності ми втратили Україну. Сьогодні ми бачимо у чомусь схожу ситуацію: триває війна, ворог наш не спиниться. Попереду нас чекають великі випробування. Але якщо ми будемо єдині, сильні, спільно працюватимемо заради перемоги,, на українську армію — тоді і буде результат», — підкреслив Михайло Головко.

Під час урочистостей представники трьох областей закріпили історичний момент на документі, підписавши меморандум про тристоронню співпрацю. Таким чином області будуть обмінюватися досвідом і напрацюваннями задля успішного подальшого розвитку краю та України в цілому, зазначили представники влади. Вітають таку співпрацю і жителі областей.Джерело | Т1 Новини

Мітки: , , ,