06.05.2024

Тернопільський рятувальник Михайло Шаблій виборов “бронзу” на Чемпіонаті Європи з жиму лежачи

Ваша реклама

Тернопільський рятувальник Михайло Шаблій здобув призове місце на Чемпіонаті Європи з жиму лежачи. Пожежний-рятувальник 1-ї державної пожежно-рятувальної частини сержант служби цивільного захисту, досвідчений майстер спорту, здобув бронзову нагороду в змаганнях з екіпірувального жиму лежачи, у ваговій категорії до 66 кг. У командному заліку збірна України тріумфувала та обійшовши сильні команди, посіла перше командне місце.

Змагання відбувалися з 31 липня по 6 серпня 2023 року у місті Меріньяк (Франція). Чемпіонат проходив в різних вагових та вікових групах в екіпірувальному та класичному дивізіонах, за участю майже 700 спортсменів і спортсменок з 20 країн Європи. Українські пауерліфтери гідно представили нашу державу на міжнародній арені.