14.08.2022

Тепло та ізоляція: до 15 лютого продовжили перевірку у багатоповерхівках Тернополя

Креатор буд

Перевірки продовжили. Спеціальні комісії, які оцінюють тепловтрати у багатоповерхівках, працюватимуть до 15 лютого. Мова про робочі групи, які обстежують стан теплоізоляції труб у квартирах з індивідуальним опаленням, а також опалення в місцях загального користування: горищах, підвалах, сходових клітках.

Наразі у місті вже перевірили понад 700 будинків. Окрім цього, як зазначив міський голова Тернополя, до 1 березня усі ЖЕКи та ОСББ повинні прозвітувати перед своїми мешканцями стосовно щомісячної плати за тепло і гарячу воду. Мають вони пояснити й структуру тарифу нарахувань.

«До завершення роботи комісій буде припинено нарахування будь-яких додаткових платежів, які раніше отримували власники індивідуального опалення. Вже сьогодні ми бачимо цілий ряд під’їздів, де справді температура є нижчою ніж нормативна, тобто 16 градусів. Там, де вона є нижчою, нарахування будуть зняті повністю», — відзначив міський голова Тернополя Сергій Надал.

Також міський голова наголосив: якщо буде достатня кількість підписів людей, то до наступного опалювального сезону у багатоквартирних будинках можуть встановити побудинкові прилади обліку тепла.Джерело | Т1 Новини

Мітки: , , ,