![](https://t1news.tv/wp-content/uploads/2023/10/6540afb45c1ef466845484.jpg)
Фото: Національна поліція України
Кременецьким поліціянтам довелося перекопати город, щоби знайти гроші місцевої жительки. Пенсіонерка поскаржилася, що заощадження привласнили її сусіди. А сама не могла згадати, де востаннє ховала кошти — чи в садку, чи біля льоху.
Поліцейські взялися відпрацьовувати версію крадіжки, водночас, уважно розпитували “потерпілу”, чи не сама вона заховала збереження і не пам’ятає де, бо таке трапляється дуже часто.
Зрештою, перекопавши велику ділянку, правоохоронці натрапили на скляну банку з банкнотами. У ній виявили 27 тис. грн.
Поліцейські просять людей бути уважними і не ховати гроші від самих себе.