16.06.2024

Шахрай ошукав жителя Тернопільщини на понад 71 тисячу гривень

Креатор буд

Шахрай видурив гроші у жителя Великогаївської громади, пообіцявши придбати авто для ЗСУ. Загалом аферист привласнив понад 71 тис. грн. Жертвою афери став краянин, який мав намір придбати автомобіль для Збройних Сил України.

Як з’ясувалося, тато хлопця з перших днів війни служить в ЗСУ і він добре знає, що автомобіль на фронті – необхідність. Тож разом з родичами, знайомими вирішили зібрати кошти та купити транспортний засіб для бригади батька.

Оголошення про продаж автівки чоловік знайшов на одному із сайтів. Зв’язався з продавцем. Той запевнив, що машина за кордоном і він допоможе її пригнати. Розповів, що працює в одній із волонтерських організацій та вони вже тривалий час доставляють транспортні засоби для ЗСУ. Для переконливості скинув покупцю у месенджер копії документів волонтерської організації, фото машини.

Потерпілий повірив, порадився з батьком і прийняли рішення скористатися послугами незнайомця.

Аферист під різними приводами видурював кошти у замовника. Просив оплатити послуги брокера, автовоза та завдаток. У результаті потерпілий двічі перекинув на рахунок зловмисника гроші. Загальна сума – понад 71 тисяча гривень. Після останньої трансакції шахрай перестав виходити на зв’язок.Джерело | Т1 Новини

Мітки: , , ,