21.07.2024

Рішення штабу: відтепер пільговики Тернополя зможуть безкоштовно користуватись транспортом у будь який час доби

Креатор буд

Послаблення карантину та безкоштовний проїзд без обмежень. Про це повідомили під час засідання штабу боротьби з коронавірусом.

Через зменшення кількості інфікованих ковідом, пільговики Тернополя зможуть їздити у громадському транспорті безоплатно за наявності «Соціальної карти тернополянина» у будь який час доби.

Також Сергій Надал зазначив, що будуть рекомендувати звернутися до уряду, щоб зняти обмеження стосовно проїзду лише в межах сидячих місць.

Разом з тим, у міській раді планують із лікарні №3 зняти статус “госпіталю”. Це дозволить відновити роботу медзакладу у звичному режимі, та отримати кошти від НСЗУ за надані медичні послуги. Для цього, керівництву міста необхідно звернутися у Департамент охорони здоров’я Тернопільської ОДА із відповідним клопотанням.

Такі рішення прийняли на онлайн-засіданні міського оперативного штабу для боротьби з коронавірусом. Нагадаємо, Тернопіль й далі перебуває у “жовтій” зоні, зважаючи на число інфікованих коронавірусом та темпи поширення інфекції.Джерело | Т1 Новини

Мітки: , , ,