![](https://t1news.tv/wp-content/uploads/2022/10/derevyna.jpg)
Фото: Національна поліція України
П’яний житель Заліщицької громади перевозив в мікроавтобусі незаконно зрубану деревину. Транспорт, за кермом якого перебував 21-річний зловмисник, зупинили місцеві правоохоронці.
Під час огляду автівки поліцейські помітили щойно зрубану деревину. Документів на зруб у заліщанина не було. Нетверезий кермувальник розповів, що самовільно вирубав дерева, до того ж, у заповідній зоні.
На чоловіка чекає кримінальна та адміністративна відповідальність за вчинене.
Мітки: деревина, їзда напідпитку, нетверезий водій, новини Тернопільщини, Тернопіль1